Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2021'de 11. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleler ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım...

Her bölümü ile izleyicisine farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Birleşme partisi öncesinde son iki dokunulmazlık oyunundan ilkinde takımlar farklı bir parkurda karşılaştı. Hareketli bir silindir üzerinde dengede durmaya çalışan iki yarışmacı, kazanabilmek için müthiş efor gösterdi. Günün sonunda oyunu kazanan takım, kritik bir dokunulmazlığı kazanmış oldu.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de 11. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor 2021'in 20 Mart Cumartesi günü ekrana gelen 51. bölümde kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, Survivor Türkiye yeni bölümde silindir üzerinde dengede durmaya çalıştı. Birleşme partisine kalmak isteyen iki takımın yarışmacıları, Survivor'ın geleneksel oyununda müthiş bir heyecan yaşadı. Avantaj oyununu kazanan Gönüllüler, oyuna hızlı başladı ve rakibine karşı üst üste aldığı oyunlar ile beş farklı skoru yakaladı. Fakat sonrasında Ünlüler ardı ardına aldığı sayılar ile farkı bire indirdi. Finalde ise en iyilerin karşı karşıya geldiği oyunda heyecan dorukta idi. Kıran kırana geçen mücadele sonrasında 10-7 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

21/03/2021