Hikmet tepkili: Erzağımı ayıracağım | Survivor Türkiye Yunanistan

Survivor Türkiye Yunanistan ekranlara gelen son bölümde Türk takımından Hikmet, adadaki yaşantıdan rahatsız olduğunu. Bazı isimlerin iş dağılımı sırasındaki davranışlarını beğenmediğini belirtti. İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar...

Survivor Türkiye Yunanistan'da 2 dokunulmazlık oyununu da kazanan Türk takımı, adaya döndükten sonra erzak ve yemek konusunda bir ayrışma yaşadı. Survivor yarışmacılarından Hikmet, erzak ödülünün 2 günde bittiğini, bundan sonraki erzak ödüllerinde kendi payını ayırmak istediğini belirtti. 

Hikmet'in söyledikleri şu şekilde: Yanlış anlamayın beni bak, oduna giriyoruz, ateşi yakıyoruz, danize balığa giriyoruz. Odun topluyoruz. Hepsinin içinde varız. Yemek yapıyorsun, oduna da geliyoruz. Bir kere olsun, 'Öldüm, bittim' demiyorum. Kaan'ın dediğini duydun mu? Yalın ayak geldi ve 'Kimse beni buraya sokamaz. Survivor hayatımı bitiririm" Bu ne? Böyle bir şey yok abi, burası Survivor. Bundan sonra ben pirinçler geldiği zaman ben ayıracağım. Ben aç değilim hemen 2 günde bitirdik erzağımızı.

18/02/2019