İlayda Şeker elendikten sonra konuştu

Survivor'dan elenen İlayda Şeker, özel açıklamalarda bulundu. Yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt veren genç yarışmacı, yarışmadaki favorilerini de açıkladı

İşte İlayda Şeker'in açıklamaları:

*Takım kuvvetli takım, iyi yarışmacılar var. Benim ayrılmamım ardından daha güçlenirler.

"ORADA 1 GÜN BİLE KALAN YARIŞMACI..."

*Benden daha az kalmayı hak eden hiç kimse yok. Orada 1 gün bile kalan her yarışmacı benim için kıymetli, değerli. Ada yaşantısı çok zor. Herkes sonuna kadar kalmayı hak ediyor.

FAVORİ İSMİM...

*Favori ismim yok isimlerim var. Bunların başında, karakteriyle duruşuyla Sergen diyorum. Daha sonra İsmail Balaban diyorum, gerçekten o da hak ediyor. Poyraz ve Batuhan da hak ediyor. Kızlardan Merve, Melis, Aleyna, Ayşe... Bence hepsi favori. 

"KEŞKE PERFORMANSIMI DEĞERLENDİRİP GÖNDERSELERDİ"

*Gönüllü arkadaşlarımın hiçbirine kızmıyorum. Onlara kırılma anım ki 5 dakika sürdü. Keşke performansımı değerlendirip gönderselerdi. Oyuna çıkmadan ismimi söylediler. 

*Evet çok açtık takım olarak ama acıktığım zaman uyuyordum. Anne baba bir kenara, dedemi çok özlüyordum. Onunla birlikte vakit geçiriyordum. Aklımın köşesinde hep o vardı. Özlem daha ağır bastı. 

"1 KİŞİ BİLE BATUHAN HAKKINDA POZİTİF ŞEYLER SÖYLEMEDİ"

*Takımda 14 kişiydik, 1 tanesi bile Batuhan hakkında pozitif şeyler söylemedi. En son Melis bile Batuhan'a karşı tepki gösterdi. Ben ona o şekilde yaklaşmıyorum. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor. 

*Her şeyimi Batuhan ile paylaşıyordum. Ondaki değişimler, yanlış anlamalardan dolayı uzaklamıştım. Kimseye onu yazın bunu yazın demiyordum. İnsanların performansıan ya da ada yaşantısına göre yazdım. 

SURVİVOR BENİM İÇİN BİTMİŞTİR SÖZLERİNE AÇIKLIK GETİRDİ

*Survivor benim için bitmiştir deyip ağlamıştım. Bunu söylememin nedeni, rakiplerimle başa baş geldim, güç kuvvet gerektiren yerlerde önüme geçip sayıyı aldılar. Bunu kendime yediremedim. Kuvvetim olmadığı için böyle söylemiştim. Pişman mıyım evet pişmanım. 

30/04/2021