Market oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2021'de 13. haftanın market oyunu nefes kesen mücadelelere sahne olurken ünlüler ve gönüllüler takımı kıran kırana yarıştı. Peki market oyununu kim kazandı? İşte müthiş oyunların ardından kazanan takım...

Survivor 2021'de mücadele ve heyecan artmaya devam ediyor. Haftalık erzak paketi için Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor yeni bölümde market oyununa çıktı. Takım olarak oynanan market oyununda heyecan çok yüksekti. Çok çekişmeli geçen oyunda market oyununu kazanan takım, final karşılaşması ile belli oldu.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ayrı bir ilgi ve heyecanla takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de müthiş bir market oyunu oynandı. Survivor'ın 3 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen 61. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı haftalık erzak mücadelesi verdi. Market oyunu, üç çekici ve bir atıcı olmak üzere dört kişi ile oynanan bir takım oyunu idi. Oyunda çekiciler atıcı olan yarışmacıyı seçip istenilen sayıları seçmesinde yardımcı oldu. Her seferinde bir tane olmak üzere beş sayının toplanmasından sonra sayılar küçükten büyüğe dizildi. Heyecanın dorukta olduğu market oyununda kazanan takım, final karşılaşması ile belli oldu. Nefeslerin tutulduğu son oyunda atıcılar, on tane sayı toplamaya çalıştı. Çekicilerin çok yorulduğu karşılaşmada Steven, Doğan'ı yenmeyi başardı. Böylece, Gönüllüler takımı 7-6 skorla market oyununu kazandı. Kazanılan erzak paketinde patates, domates, havuç ve soğan vardı.

03/04/2021