Sude gözyaşlarına boğulmuştu: Kendime çok kızıyorum

Survivor'da ilk dokunulmazlığı kaybeden siyah takımda Sude, seremonide sinirlerine hakim olamayıp gözyaşlarına boğulmuştu. Adaya döndükten sonra bu konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sude, 'yapabileceğim şeyi yapamadığım zaman sinirlerim bozuluyor' ifadelerini kullandı.

İşte yarışmacıların birinci dokunulmazlıkla ilgili açıklamaları

Seda: Birinci dokunulmazlığı oynadık, tam da beklediğim ve istediğim gibi sonuçlandı. Kyriakos'un gitmesinin biraz katkısı oldu. Biraz, yeni takımımızdan birisini kaybetmenin daha büyük sorumluluğu vardı. 

Yusuf: İyi başladık dokunulmnazlık oyunununa, 4-1 öndeydik daha sonra birlmiyorum bir şeyler ters gitti ve sayı alamadık ve 10'a 5 kaybettik. Karşı takım bizden daha iyiydi açıkçası.

Sude: Ben kendi adıma yapabileceğim bir şeyi yapamadığım zaman kendime çok kızıyorum. Sinirlerim bozuluyor. Son zamanlara da geldik, bayağı dolmuşuz. Sebebini bilmiyorum, sadece ağlamak istedim. Onlar da dolmuş sanırım. Burası çok zor bir yer, çok zor zamanlar geçirdik.

Bora: Biz daha rahattık, onlar çok gergindi. Sude oyun sonrasında biraz kötü günler geçiriyor bu aralar herhalde o yüzden ağladı. Bir de eleme sırasının Türklerde olmasından dolayı da ağlamış olabilir.

20/06/2019