Survivor 2020 76. bölüm - Anlat Bakalım Oyunu

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük heyecana ve eğlenceli anlara sahne olan fenomen yarışmanın en sevilen bölümlerinden birinde Anlat Bakalım'da Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı karşı karşıya geldi. Murat Ceylan'ın sunumuyla ekranlara gelen bilgi oyununda iki takım da çekirdek film ödülüne ulaşmak için kıyasıya yarıştı. İşte Survivor 76. bölümde Anlat Bakalım'ı kazanan ekip...

TV8'de hafta içi her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran tüm Türkiye'nin her akşam ekrana kilitlendiği yarışma programı Survivor'ın 76. bölümü bu akşam da izleyenlere gzüel anlar yaşattı. Sevilen oyunlardan Anlat Bakalım'ın oynandığı ve Ünlüler ile Gönüllüler'in karşı karşıya geldiği mücadelede kazanan taraf çekirdek ile film keyfi yaşayacaktı. Peki her hafta büyük merakla takip edilen Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı?

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.

14/05/2020