İletişim ödülünde gözyaşları sel oldu! İşte o anlar...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in son bölümünde iletişim oyununu kazanan gönüllüler takımında gözyaşları adeta sel oldu. Nisa'nın ailesiyle mesajlaştığı anlar ise damga vurdu. İşte o görüntüler...

SURVİVOR'DAN BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde yarışmaya veda eden isim belli oldu. 21 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Survivor 53. bölümde ada konseyi toplandı ve 10. Hafta SMS sıralaması açıklandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı için kullanılan SMS oylamasında ilk iki sırayı alanların açıkladığı isimler ile haftanın eleme adayları belli oldu. Son olarak eleme adayları arasında en az oyu alan, Ünlüler takımı yarışmacısı Ezgi, Survivor’dan elendi.

21 NİSAN İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, yarışmadaki manevi önemi olan ödülü kazanmak için iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Oyunda iki yarışmacı sepet üzerinde dört topu, kendileri ile birlikte birçok engelden düşürmeden geçirip en son atışlara kadar gelmek zorundaydı. Altın Top kuralının da geçerli olduğu iletişim oyunu nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Günün sonunda ise Survivor'da iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

20 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, verilecek büyük ödülün motivasyonuyla parkura çıktı. Zorlu parkurda birçok engeli aşmak zorunda kalan yarışmacılar, aynı zamanda isabetli atış yaparak rakibini de yenmesi gerekiyordu. Ünlüler takımından Sercan ile Ezgi, sakatlıkları nedeniyle ödül oyununda yer alamadı. Heyecanın ile tansiyonun da çok yükseldiği oyunda istenmeyen olaylar da meydana geldi. Kıyasıya geçen mücadele sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Survivor’da bugün verilen ödül, bu sezonun şu anına kadar verilen en büyük ödülü olarak geçiyor. Dünyaca çok ünlü bir sanatçının muhteşem malikanesinde güzel bir gün ve gece geçirecek olan takımı, aynı zamanda anneleri tarafından seçilen yemekler bekliyor olacak. Sabah ise çok güzel bir kahvaltı ile güne başlayacaklar.

SURVIVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de dün açıklanan eleme sistemi sonrasında dokunulmazlık oyunu sonrasında akşamında eleme adayı çıkarılacak. İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllülerden eleme adayı olarak Barış çıktı. Ertesi gün dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden ise eleme adayı olarak çıkan ise Ezgi oldu. Salı günü yapılacak eleme konseyinde SMS oylaması ile takımların ilk iki isimleri ikişer isim daha da ekleyecek. 6 eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı ise Survivor’dan elenecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, 18 Nisan Cumartesi ve 19 Nisan Pazar günü bölümlerinde iki dokunulmazlık oyunu oynadı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takımı ise Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA ŞIKLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin birleşme partisi fotoğraflarının Instagram hesabından paylaşımında 1,5 milyon beğeni aldığını söyledi. Sonrasında ise oylama sonucu Survivor'da şıklık oyununu kazanan takımın Gönüllüler takımı olduğunu söyledi. Gönüllüler takımı, üç katlı pasta kazandı.

ELEME SİSTEMİ NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020’de eskiden dokunulmazlığı kaybeden takım, Pazar günü bir eleme adayı belirliyor ve bu takım için SMS oylamasına gidiliyordu. Salı günü ise SMS oylaması sıralamasına göre ilk iki isim, iki eleme adayı daha belirliyordu. Böylece ortaya çıkan 3 aday arasından en az SMS oyu alan yarışmacı, Survivor’dan eleniyordu.

Survivor 2020’de değişen eleme sistemine göre dokunulmazlık oyunu yine Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Fakat her oyunda kaybeden takım, akşamında ada konseyinde bir eleme adayı belirleyecek.

İlk gün dokunulmazlığı kaybeden takım ile 2. gün dokunulmazlığı kaybeden takım farklı olması halinde toplam altı tane eleme adayı belirlenecek. Dokunulmazlığı kaybeden takım, Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak ada konseyinde oylama ile ilk eleme adayını belirleyecek. Salı günü ise iki takım SMS sıralamasında 1 ve 2. sıradaki yarışmacılar, yine ikişer eleme adayı belirleyecek. Böylece 6 eleme adayından en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Cumartesi ve Pazar günü yapılacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takımının aynı olması halinde; ilk eleme adayı Cumartesi ada konseyinde belirlenecek ve SMS oylaması yapılacak. Pazar günü ada konseyinde ise SMS oylaması yapılmayacak. Ama ada oylaması ile bir eleme adayı daha belirlenecek. 3. Adayı ise Salı SMS sıralamasında birinci olan yarışmacı açıklayacak. Böylece çıkan 3 aday arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor’dan elenecek.

22/04/2020