3 Temmuz 2020 Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de son iletişim ödülü kimin oldu?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2020’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Son yılların en zorlu Survivor’ın finale az bir zaman kaldı. 3 Temmuz 2020 tarihli Survivor 125. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, son iletişim oyunu için karşılaştı. 2020 sezonunun son iletişim oyunu, çok özel bir iletişim ödülü ile ekrana geldi. Rekabetin parkurda iyice arttığı Survivor 2020’de Nisa’nın elenmesi ile geriye altı yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar, sevdikleri ile iletişim kurmak için oyunda kıyasıya bir mücadele verdiler. Peki, Survivor 2020'de İletişim Oyununu kim kazandı? Survivor'da iletişim ödülü neydi? Survivor iletişim ödülünü kazanan yarışmacılar neler yaşadı_ Detaylar haberimizde...

TV8'in çok sevilen yarışma programı Survivor 2020'de bu akşam iletişim oyunu ekranlara geldi. Survivor 125. bölümde yarışmacıların sevdikleriyle bir nebze olsun hasret gidereceği anlar yaşandı. Oyun öncesinde Survivor iletişim ödülü açıklanması ile yarışmacılar çok duygulandı ve gözyaşlarına boğuldu. Sevdikleriyle iletişim kurmak isteyen yarışmacılar arasında yaşanacak rekabetin sonunda hangi takım iletişim ödülüne gitti? İşte 3 Temmuz Cuma günü Survivor 2020’de iletişim oyununda yaşananların tüm detayları haberimizde.

SURVIVOR 3 TEMMUZ İLETİŞİM OYUNU DETAYLARINI MERAK EDİYORSANIZ BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

3 TEMMUZ SURIVOR 2020 İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NE OLACAK?

İletişim oyunu mücadelesinden önce Murat Ceylan, Survivor 2020'nin son altı yarışmacısına bu akşamki iletişim oyunu ödülünün aileleriyle görüntülü konuşmak olduğunu açıkladı.

3 TEMMUZ SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 izleyicileri, bu akşam seyir keyfi yüksek bir İletişim Oyunu izledi. Survivor 2020'nin son iletişim oyunu olması, İletişim Ödülü içeriğinin çok önemli olması nedeniyle parkurda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Oyunun yarısında Elif'in sakatlanması nedeniyle Kırmızı takım, oyuna iki kişi devam etmek zorunda kaldı. Oyunda skor iki takım arasında gitti geldi. Müthiş mücadele sonunda finalde skor 9-9 oldu. Bayrak yarışında ise Kırmızı takımda Berkan ile Barış, Mavi takımda Sercan ile Yasin parkura çıktı. Oyunda Mavi takım atışlara daha önce geldi. Nefeslerin tutulduğu atışlarda bu avantajı iyi kullanan Sercan, takımına iletişim ödülünü kazandırdı. Survivor'da son iletişim oyununu Mavi takım kazandı.

2 TEMMUZ SURVIVOR'DA YENİ KAPTANLAR KİM OLDU?

Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan'ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi 2 performansı sergileyerek kaptan olmaya hak kazanan isimler belli oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda bu haftanın kaptanları Cemal Can ve Berkan oldu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da dün akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi Takım kaptanlığını kazanan Cemal Can yarışmacılar içinden bazılarını takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin

03/07/2020