Çarpıcı ifadeler! "Takım makım kalmadı! Şimdi düşüş başlıyor"

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de Mert ve Ezgi, eleme konseyinden sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ifade ederken, çarpıcı sözler söylediler.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 8 Nisan 2020 tarihli son bölümünde, Survivor severlerin merakla beklediği Açık Artırma ödülü için kıyasıya bir mücadele verildi. Kazanan takımın fazladan 500 pezo elde edeceği ödül oyununda heyecan bir an olsun eksilmedi. Peki Survivor Açık Artırma ödül oyununu hangi takım kazandı? 

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümünde açık artırma oyunu heyecanı yaşandı. Kazanan takım, açık artırmada fazladan 500 pezo yani toplamda 1000 pezonun sahibi oldu. Kaybeden takım ise açık artırmaya 500 pezoyla çıkmaya hak kazandı. Peki açık artırma ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor açık artırma oyununu kazanan takım?

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyun öncesi de ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu ... skorla kazanan takım ... oldu.

ÖNCEKİ AÇIK ARTIRMA ÖDÜLÜNÜ ÜNLÜLER TAKIMI KAZANMIŞTI

Survivor'da bir önceki ödül oyununu ünlüler takımı kazanmış ve gönüllüler takımından yarışmacı başı 500 pezo fazlalıkla Açık Artıma alanına gitmişti. 28 Mart 2020 tarihli Survivor 30. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarışmacıları, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yemekleri almak için açık artırmaya girdiler. Birbirinden lezzetli, doyurucu yemekler, nefis tatlılar ve çay ve kahve için girilen açık artırma oyunu herkesi eğlendirdi. Açık artırmada Ünlüler takımı, kazandıkları biner pezo nedeniyle daha avantajlı idi. Survivor'da yarışmacılar, açık artırma oyunu ile hem eğlendiler hem de karınların doyurma imkanı buldular.

08/04/2020