Barış varını yoğunu ortaya koydu!

Survivor 2020'nin 41. bölüm en iyi erkekler oyununda gönüllüler takımından Barış oyun esnasında varını yoğunu ortaya koydu. Peki bu zor mücadeleyi kim kazandı? İşte o heyecan dolu anlar...

Survivor ünlüler gönüllülerde 8 hafta geride kaldı. Survivor'da bu hafta, uzun süre hafızalardan silinmeyecek olaylar yaşandı. Peki kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da dokunulmazlık oyunları kim kazandı? İletişim ödülünü kim kazandı? Açık Artırma ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da bu haftanın kısa bir özeti...


Survivor'da dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? Neler yaşandı? 


Geçtiğimiz hafta Barış Murat Yağcı'nın gönüllüler takımına geçmesiyle büyük bir ivme yakalayan gönüllüler takımı, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan taraf olmayı bildi. Gönüllüer takımı Survivor 1. dokunulmazlık oyununda 10'a 4'lük skorla büyük bir avantaj elde etti. 


İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlığı almak istedi. Ünlüler ise bu oyunu alarak dokunulmazlıkta şansını devam ettirmek niyetindeydi. Takımlar amaçlarına ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Nefes kesen mücadele sonunda Ünlüler takımı 10-6 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.


Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı.


KONSEYDE İKİ ELEME ADAYI BİRDEN


Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesiyle birlikte, eleme adayını belirlemek için kritik bir konseye çıktı. Pazar akşamı gerçekleştirilen bu konseyde, Survivor 2020 için de bir ilk yaşandı. Ünlüler takımından Parviz ve Ezgi iki eleme adayı olarak belirlendi. Herkesi şaşırtan bu durum karşısında Acun Ilıcalı da büyük bir sürprizle karşılaştığını dile getirdi. 


Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimlerden Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere çıkmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Ezgi, SMS sıralamasında ilk iki sıraya girdiği için eleme potasında kurtuldu. Aycan'ın eleme adayı olarak Mert'i söylerken Ezgi ise Ersin'i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece haftanın eleme adayları Parviz, Ersin ve Mert oldu.


SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?


Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.


İLETİŞİM ÖDÜLÜ YİNE BÜYÜK HEYECANA SAHNE OLDU


Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olan sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takım, iletişim oyununu 10-7 skorla kazandı.


AÇIK ARTIRMA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.


ÖNCEKİ AÇIK ARTIRMA ÖDÜLÜNÜ ÜNLÜLER TAKIMI KAZANMIŞTI


Survivor'da bir önceki ödül oyununu ünlüler takımı kazanmış ve gönüllüler takımından yarışmacı başı 500 pezo fazlalıkla Açık Artıma alanına gitmişti. 28 Mart 2020 tarihli Survivor 30. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarışmacıları, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yemekleri almak için açık artırmaya girdiler. Birbirinden lezzetli, doyurucu yemekler, nefis tatlılar ve çay ve kahve için girilen açık artırma oyunu herkesi eğlendirdi. Açık artırmada Ünlüler takımı, kazandıkları biner pezo nedeniyle daha avantajlı idi. Survivor'da yarışmacılar, açık artırma oyunu ile hem eğlendiler hem de karınların doyurma imkanı buldular.

09/04/2020