Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da bir ilk olan canlı yayında günün birincisi kim oldu? 10 Temmuz 2020

Survivor 2020’de canlı yayındaki ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. 10 Temmuz Cuma Survivor 132. Bölümde final dörtlüsü arasında canlı yayında dokunulmazlık oynandı. Dünyada bir ilk olan bu oyunda son dörtlü arasındaki mücadeleden galip çıkan isim Survivor’da günün birincisi oldu. Peki, Survivor 2020’de 1. dokunulmazlık oyununu kim aldı? Survivor’da günün birincisi kim oldu?

TV8’in rekorlar kıran yarışması Survivor 2020’de sezonuna sonuna gelindi. Perşembe günü Elif’in elenmesi ile Survivor’da final dörtlüsü ortaya çıktı. Son dörde kalan yarışmacılar, Survivor’da bir ilk olan canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynadılar. Kıyasıya geçen mücadelede Survivor 2020’de 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. İşte 10 Temmuz Cuma Survivor 132. Bölümde canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Ünlüler Gönüllüler olarak başlayan Survivor 2020 sezonunda final haftası ayrı bir heyecan içinde geçiyor. Survivor tarihinde bir ilk olan canlı yayında oyun izleyicilere ayrı bir heyecan yaşattı. Yarışmacılar, parkurda kıran kırana bir mücadele ortaya koydular. Nefes nefese kalan Survivor 2020 Final Dörtlüsü arasındaki ilk dokunulmazlık oyunu kazanan Berkan, yarın için avantajı elde etti.

10 Temmuz Cuma Survivor 132. Bölümde Barış, Cemal Can, Berkan, Yasin ilk olarak kura çektiler. Çekilen bu kura sonunda ilk tur eşleşmesi Barış – Yasin ve Berkan – Cemal Can şeklinde oldu. Bu turda Barış, Yasin’i 4-2 yenerek adını finale yazdırdı. Berkan ise Cemal Can’ı 4-3’lük skor ile geçerek finalde Barış’ın rakibi oldu.

Heyecanın dorukta olduğu Survivor yeni bölümdeki büyük mücadelede Berkan ile Barış, finalde karşılaştı. Müthiş bir performans gösteren Berkan, Barış karşısında 5-0'lık bir skorla oyunu kazanan isim oldu.

10/07/2020