Survivor'da dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu! Survivor 2020'de elenen isim ne zaman belli olacak?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor 2020 son bölümde canlı yayında bir oyun oynayarak bir ilk gerçekleştirilmişti. Berkan, Survivor’da dünün birincisi olmuştu. Bu akşam canlı yayında Berkan’ın dokunulmazlıktaki rakibi belli oldu. Günün birincisi olan Cemal Can, Berkan'ın rakibi oldu. İki yarışmacı da Survivor 133. bölümde son oyunu kazanarak final biletini kazanmak istiyordu. İki yarışmacı arasındaki final oyunu ile dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan ismin dışındaki üç isim arasında SMS sıralamasına göre Survivor’a veda eden isim belirlenecek. Acun Ilıcalı, oyunun uzaması nedeniyle konseyin ertelendiği belirtti. Bu yüzden bu akşam eleme yapılmadı. Peki, Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

Ünlüler Gönüllüler konseptiyle başladığı 14. sezonunda izlenme rekorları kıran Survivor 2020’nin büyük finaline az bir süre kaldı. Yarışmacılar kadar Survivor izleyicileri de heyecanla müthiş finali bekliyor. 5 aylık mücadele sonunda son dörde kalan isimler, Survivor 2020 son bölümde canlı yayında oynanan ilk oyunu kazanan Berkan, günün birincisi olmuştu. 11 Temmuz Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor 133. bölümde yarışmacılar bir kez daha parkura çıktı. Canlı yayında Survivor 2020 final dörtlüsü, günün birincisi olmak için yarıştılar. Müthiş mücadele sonunda Berkan ile Cemal Can final oyunu oynadılar. Bu oyunu kazanan ise Survivor'da dokunulmazlığı kazandı. Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu uzayınca Acun Ilıcalı, aldıkları kararı açıkladı. Bu akşam yapılması planlanan konsey ertelendi. Bu yüzden üç kişi arasında oylama yapılmadı. Elenen isim yarın belli olacak.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümünde Yasin, Cemal Can, Berkan ve Barış, canlı yayında bir kez daha mücadele edecek. Yorucu, bir o kadar heyecanlı bu oyun sonrasında günün birincisi belli olacak. Bu isim Berkan olması halinde dokunulmazlığı kazanmış olacak ve final oyunu oynanmayacak. Farklı bir isim olması halinde Berkan ile birlikte dokunulmazlık mücadelesi verecek. Final oyunu sonrasında dokunulmazlığı alan isim belli olacak.

Survivor 2020'de canlı yayındaki dokunulmazlık oyununda eşleşmeler; Berkan - Yasin, Barış - Cemal Can şeklinde oldu. Dört olanın kazanacağı bu turda Cemal Can, Barış'ı 4-1 yenmeyi başardı. Böylece dokunulmazlık oyunundaki ilk finalist Cemal Can oldu. Berkan, Yasin'i 4-2 yenerek Cemal Can'ın dokunulmazlık oyunu finalinde rakibi oldu. Bu ikili arasında ise müthiş bir final mücadele ekrana geldi. Canlı yayındaki oyunda Cemal Can, 4-2 geriden gelerek skoru 5-4 yaptı ve günün birincisi oldu. Böylece Berkan ile bir kez daha karşı karşıya geldi.

Survivor 2020 son bölümde Berkan ile Cemal Can, dokunulmazlığı kazanmak için final oyunu oynadılar. 3 olanın kazanacağı oyunda parkurda atışlarda bir ekleme yapıldı. Dünkü oyunda parkurdaki atış kısmı, bugünkü oyuna eklendi ve yarışmacılar iki atış alanını bitirmek zorunda idi. Çok keyif veren, inanılmaz heyecanlı geçen Dominik'in son parkurunda kazanan Cemal Can oldu. Survivor 2020'de dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu.

SURVIVOR 2020’DE KİM ELENECEK?

Finalin yaklaştığı, heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020’de bir kişi yarın akşam hayallerine veda edecek. Dokunulmazlığı kazanan isim dışında kalan üç kişi için canlı yayında ada konseyi yapılacak. Cemal Can'ın dokunulmazlık olacağı yeni bölümde canlı yayında yüzleşme konseyi yapılacak. Berkan, Barış ve Yasin arasından elenen isim belli olacak.

SURVIVOR FİNAL HAFTASI NASIL GEÇECEK?

SURVİVOR 2020’DE SON ÜÇLÜ KİM OLACAK?

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyinde Survivor’a veda eden isim ortaya çıkacak. Bu isim ile birlikte Survivor 2020’nin son üçlüsü belirlenmiş olacak.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE YAPILACAK?

11/07/2020