Acun Ilıcalı duyurdu, adeta şoku yaşadı! Mert'e ödül yok...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam nefes kesen bir basketbol mücadelesi oynandı ve iki takımda adeta kan ter içinde kaldı. Survivor 2020 takımının itiraz ettiği bir pozisyon sonrasında, Mert'in köşeden iddialı konuşması Acun Ilıcalı'yı devreye soktu. Acun Ilıcalı ile iddiaya giren Mert, kaybederse ödülden faydalanamayacaktı. İşte o dakikalar...

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam soluksuz izlenen anlar yer aldı. Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında mükemmel bir basketbol maçı mücadelesini izleyiciler seyretti. Oyun esnasında yaşanan olayda Mert'in konuya dahil olması sonrasında Acun Ilıcalı'yla iddiaya girdi ve iddiayı kaybetti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Mert için üzücü olan duyuruyu yaptı. İşte o anlar...

BASKETBOL MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında bu akşam adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen bir basketbol maçı heyecanı yaşandı. İki takım yarışmacıları da bu akşam son ana kadar mücadelelerini sergiledi. 19-19'a gelen oyun sonrasında Murat Ceylan devreye girdi ve iki takıma da ilginç bir teklifte bulundu. 

Murat Ceylan, 20'de bitecek olan oyunun hemen öncesinde "Bana kalırsa bu mücadele burada bitsin ve her iki takımında emeğine yazık olmasın" dedi ve teklifi Acun Ilıcalı'ya yöneltti. Acun llıcalı ise bu teklifi kabul ettiklerini ve maçı kazanan olmayacak olması şeklinde sonlandırdıklarını açıkladı. Böylelikle tüm yarışmacılar ödülden yararlanma fırsatı yakaladı.

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.

15/05/2020