Evrim'den Mert'e taş: Parkurda böyle sinirlenmiyor

Survivor 2020 Ünlüler takımı yarışmacıları Mert ve Yunus Emre, Anlat Bakalım'da puan toplamak için sahneye çıktı. Mert'in yanlış kelimeleri kullanması sonrasında sinirlenmesine Evrim'den taş geldi. Evrim, "Mert valla parkurda bu kadar sinirlenmiyor" dedi.

TV8 ekranlarının heyecan seviyesi yüksek yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam yarışmacılar Anlat Bakalım oynadı. Anlat Bakalım'da Yunus Emre ve Mert ortak olurken, Mert'in yanlış kelimeleri kullanması sonucu sinirlenmesi olay oldu. İşte o anlar...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.

14/05/2020