Gönüllüler takımı nehirde eğlendi

Survivor 2020'nin 50. bölümünde gönüllüler takımında Yasin, Nisa, Cemal Can ve Berkan nehirde eğlendi. İşte o eğlence dolu anlat...

Survivor 2020 yeni bölümde Gönüllüler takımı, erzak oyunu yorgunluğunu nehirde eğlenerek attı. 18 Nisan 2020 tarihli Survivor 50. bölümde Gönüllüler takımından Berkan, Cemal Can, Nisa ve Yasin nehirde keyifli dakikalar yaşadı. Cemal Can, Nisa’nın son zamanlardaki moral bozukluğunu üzerinden atıp yükselişe geçmesinin onu mutlu ettiğini belirtti. Gönüllüler takımı, dün oynadıkları erzak oyunu ve Berkan’ın takıma katılması konularında samimi düşüncelerini de aktardılar.

17 NİSAN CUMA SURVIVOR ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, kıyasıya bir mücadele vererek haftalık erzak paketini kazanmaya çalıştı. Son ada konseyinde Ünlüler ile Gönüllüler arasında Yunus Emre ve Berkan değişimi yapılmıştı. Ünlüler ile Gönüllüler, yeni yarışmacıları ile ilk defa bir takım oyunu oynadılar. Survivor erzak oyunu ilk yarısı başa baş geçti. Fakat ikinci yarıda fırtına gibi esen Ünlüler, Gönüllüler aradaki farkı açtı. Baştan sonra zevkli ve heyecanlı geçen oyunda erzak oyununu 10-4 skorla kazanan takım  Ünlüler oldu.

ALTIN TOP UYGULAMASI NEDİR?

Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı, “Survivor’da bir ilki yaşayacaksınız” sözleri ile Altın Top uygulamasını duyurdu. Normalde oyunda iken atışlara gelen yarışmacı, iki topu belli bir mesafeden sokmaları gerekiyordu. Altın Top uygulamasında ise daha uzaktan bir atış ile altın topu isabet ettirmeleri halinde oyunu kazanmış olunuyor.

16 NİSAN 2020 ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler‘in 48. bölümünde Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar izleyicilere büyük heyecan yaşattı. Son ana kadar kıyasıya süren mücadelede Ersin ve Elif, oyunun son bölümlerinde müthiş bir performans sergiledi ve takımlarına galibiyeti getirdi. Böylelikle Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, 8-5'lik skorla Ünlüler takımı oldu. Anlat Bakalım'da bu hafta oldukça lezzetli bir ödül vardı. Kazanan takım kişi başına 2'şer tane sosisli ve yanında patates yeme hakkı kazandı.

15 NİSAN SURVIVOR AYAK TENİSİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 15 Nisan 2020 tarihli yeni bölümünde Sercan Yıldırım, Yasin Obuz, Ardahan üçlüsü Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Heyecanın bir an olsun düşmediği ve jeneriklik hareketlere sahne olan ayak tenisi karşılaşmasını kazanan taraf 3-2'lik skorlarla Sercan Yıldırım'ın takımı oldu. Acun Ilıcalı, mücadele öncesi kısa bir açıklamada bulunurken, kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılara da ödül olarak pilav üstü kavurma, salat ve içecek verileceğini ifade etti.

SURVIVOR’DA KİMLER TAKIM DEĞİŞTİRDİ?

14. sezonu ile Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan, en iyi sezon başlangıcı yapan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2020’de takımlarda yeni durumlar açıklandı. Birleşme partisine ulaşan iki takımda sekizer yarışmacı kalmıştı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllüler arasında transferleri açıkladı ve iki takımdan birer erkek değişimi olduğunu söyledi. Buna göre Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen isim Berkan oldu. Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen isim ise Yunus Emre oldu.

18/04/2020