Herkesin beklediği maç! Yarışmacılar hangi takımı tuttu?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de beklenen an geldi ve Survivor 2020 takımı ve Acun Medya arasındaki maç bu akşam oynanmaya başladı. Barış'ın kurduğu takım ve Acun Medya arasındaki maç öncesi yarışmacılar ise tuttuğu takımları açıkladılar.

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük beğeniyle takip edilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşamın en çok beklenen basketbol maçı başladı. Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında oynanacak maç öncesinde yarışmacılar hangi takımı tuttuklarını açıkladı. İşte o dakikalar...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadeled

r takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.

14/05/2020