Survivor'dan elendi son sözleri bunlar oldu

Survivor dokunulmazlığı kaybeden takım siyah takım oldu. Siyah takımda iki kişi eleme adayı olarak belirlendi ve en az oyu alarak yarışmadan elenen isim Sude oldu. Sude elendiğini öğrendikten sonra gözyaşlarına boğulurken dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İşte Sude'nin açıklamaları:

Aslında hissetmiştim, hissediyordum. Şunu söyleyebilirim buraya kadar gelmişken elinizden bir şey kaçırmışsınız gibi hissedersiniz, şuan öyle hissediyorum. Burada çok güzel zamanlar geçirdim ve inanılmaz büyüdüğümü inanıyorum gerçek anlamda. Her şeyin farkına vardığımı düşünüyorum. Tek sevindiğim konu, içimin ve vicdanımın rahat olması gerçekten.

Bu zamana kadar sadece takım için elimden geleni yaptım. Şu an konuşamıyorum düşünemiyorum bile. Burada çok güzel arkadaşlıklar edindim. Özellikle Seda abla ve Bora abiye değinmek istiyorum. Onlar benim ablam ve abim oldu burada. 

Sadece burası çok zor bir yer. Yaşamadan anlayamıyormuşuz şu an, onu anlıyorum. Kalan herkese başarılar diliyorum, gönlüm Bora abi ve Seda abladan yana.  

ACUN ILICALI: SURVIVOR'DA SONA KALAN...

Sakatlığın seni çok etkiledi. Oylama dönemine denk geldi. O döneme kadar ki performansın göz kamaştırıcıydı. Efendiliğinden bahsetmeme geerk yok. İnşallah ömrün güzel şeylerle devam eder. Bugün kötü gibi geliyor sana ama Survivor'da sona kalan yarışmacılardansın

20/06/2019