Survivor'dan elenen yarışmacı kim oldu?

Survivor 2021'de 11. haftanın eleme adayları belirlendi. Ünlüler takımından Batuhan ve Gonca ile, gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan, Ayşe ve Hanzade gitme adayı oldu. Peki Survivor Türkiye 2021'den kim elendi? İşte birleşme haftası öncesinde adaya veda etmek zorunda kalan o isim...

TV8'in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021'de elenen isim belli oldu. Survivor Türkiye'de önümüzdeki hafta yapılacak birleşme partisi öncesi son eleme yapıldı. Bu hafta hem Ünlüler hem de Gönülüller takımından eleme adayı çıkmıştı. SMS birincileri son iki adayın isimlerini açıkladı. SMS sıralamasına göre Survivor'a veda eden isim belli oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye'de 11. haftada yarışmaya veda eden isim belli oldu. Survivor 2021'de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını birer kez kaybeden Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımından üç eleme adayı çıktı. Ünlüler takımından Gonca, haftanın ilk eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan ve Hanzade'nin isimleri aynı sayıda yazıldığı için 2. ve 3. eleme adayı oldu. Bu akşam açıklanan Ünlüler SMS birincisi Çağrı oldu ve Batuhan'ı 4. eleme adayı oldu. Gönüllüler takımı birincisi ise Poyraz oldu. Ve Ayşe'yi 5. eleme adayı olarak gösterdi. Böylece haftanın eleme adayı olan bu 5 isim arasından SMS sıralamasına göre en az oyu alan isim Survivor hayallerine veda etti.

24/03/2021