Nisa kavga sonrası hem Barış'a hesap sordu hem de Yasin'e sitem etti

Survivor 2020'nin 53. bölümünde gönüllüler takımından Nisa kavga sonrası hem Barış'a hesap sordu hem de Yasin'e sitem etti. İşte o anlar...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde Nisa, Barış ile Yasin’e sert tepki gösterdi. 21 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Survivor 53. bölümde Nisa, ilk olarak herkesten uzakta tek başına oturan Barış’a yanaşıp hesap sordu. Barış ise birkaç soru sonrasında sıkıldığını belirterek tepki gösterdi. Sonrasında Survivor Nisa, Barış ile Yasin’in oyun sırasında başkalarının sayı almasını istemediklerini söyleyerek sitem etti.

20 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, verilecek büyük ödülün motivasyonuyla parkura çıktı. Zorlu parkurda birçok engeli aşmak zorunda kalan yarışmacılar, aynı zamanda isabetli atış yaparak rakibini de yenmesi gerekiyordu. Ünlüler takımından Sercan ile Ezgi, sakatlıkları nedeniyle ödül oyununda yer alamadı. Heyecanın ile tansiyonun da çok yükseldiği oyunda istenmeyen olaylar da meydana geldi. Kıyasıya geçen mücadele sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Survivor’da bugün verilen ödül, bu sezonun şu anına kadar verilen en büyük ödülü olarak geçiyor. Dünyaca çok ünlü bir sanatçının muhteşem malikanesinde güzel bir gün ve gece geçirecek olan takımı, aynı zamanda anneleri tarafından seçilen yemekler bekliyor olacak. Sabah ise çok güzel bir kahvaltı ile güne başlayacaklar.

SURVIVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de dün açıklanan eleme sistemi sonrasında dokunulmazlık oyunu sonrasında akşamında eleme adayı çıkarılacak. İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllülerden eleme adayı olarak Barış çıktı. Ertesi gün dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden ise eleme adayı olarak çıkan ise Ezgi oldu. Salı günü yapılacak eleme konseyinde SMS oylaması ile takımların ilk iki isimleri ikişer isim daha da ekleyecek. 6 eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı ise Survivor’dan elenecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, 18 Nisan Cumartesi ve 19 Nisan Pazar günü bölümlerinde iki dokunulmazlık oyunu oynadı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takımı ise Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA ŞIKLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin birleşme partisi fotoğraflarının Instagram hesabından paylaşımında 1,5 milyon beğeni aldığını söyledi. Sonrasında ise oylama sonucu Survivor'da şıklık oyununu kazanan takımın Gönüllüler takımı olduğunu söyledi. Gönüllüler takımı, üç katlı pasta kazandı.

ELEME SİSTEMİ NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020’de eskiden dokunulmazlığı kaybeden takım, Pazar günü bir eleme adayı belirliyor ve bu takım için SMS oylamasına gidiliyordu. Salı günü ise SMS oylaması sıralamasına göre ilk iki isim, iki eleme adayı daha belirliyordu. Böylece ortaya çıkan 3 aday arasından en az SMS oyu alan yarışmacı, Survivor’dan eleniyordu.

Survivor 2020’de değişen eleme sistemine göre dokunulmazlık oyunu yine Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Fakat her oyunda kaybeden takım, akşamında ada konseyinde bir eleme adayı belirleyecek.

İlk gün dokunulmazlığı kaybeden takım ile 2. gün dokunulmazlığı kaybeden takım farklı olması halinde toplam altı tane eleme adayı belirlenecek. Dokunulmazlığı kaybeden takım, Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak ada konseyinde oylama ile ilk eleme adayını belirleyecek. Salı günü ise iki takım SMS sıralamasında 1 ve 2. sıradaki yarışmacılar, yine ikişer eleme adayı belirleyecek. Böylece 6 eleme adayından en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Cumartesi ve Pazar günü yapılacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takımının aynı olması halinde; ilk eleme adayı Cumartesi ada konseyinde belirlenecek ve SMS oylaması yapılacak. Pazar günü ada konseyinde ise SMS oylaması yapılmayacak. Ama ada oylaması ile bir eleme adayı daha belirlenecek. 3. Adayı ise Salı SMS sıralamasında birinci olan yarışmacı açıklayacak. Böylece çıkan 3 aday arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor’dan elenecek.

 

21/04/2020