Survivor Türkiye Yunanistan 34. bölümde kim elendi? 26 Mart 2019

Survivor Türkiye Yunanistan otuz dördüncü bölümde gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Yunan takımında elenen isim belli oldu. Spyros, Tony ve Patrick'in eleme adayı olduğu konseyde elenen isim belli oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta Yunan takımında eleme potasında Sypros, Tony ve Patrick vardı. Peki bu 3 isimden kim elendi? Adaya hangi yarışmacı veda etti? Survivor 2019’da son hafta elenen yarışmacı kim? Bu soruların cevabı 34. Bölümde belli oldu. Survivor’da bu hafta kıyasıya bir mücadele yaşandı. Ödül oyunlarından özellike araba oyunu herkesi heyecanlandırdı.

Survivor’da bu hafta neler yaşandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta dokunulmazlık oyununu Türk takımı kazandı ve Yunantakımından 3 kişi eleme potasına girdi. Spyros, Tony ve Patrick eleme potasına girdi. Bu 3 isimden biri bugün elenecek. Öte yandan müthiş bir araba oyunu oynandı ve arabanın sahibi Sude oldu. Aynı zamanda ödül oyunları ve iletişim oyunu oynandı. Yarışmacılar ödüllerle moral buldular ve oyunlara moral ile çıktılar. Survivor 2019 tüm heyecanıyla devam ediyor. 26 mart 2019’da adadan bir isim Survivor 2019’a veda etti.

Survivor Türkiye Yunanitan’da bu hafta elenen isim Patrick Ogunsoto oldu.

27/03/2019