Survivor Türkiye Yunanistan 42. bölüm ada konseyi 7 Nisan 2019

Survivor Türkiye Yunanistan kırk ikinci bölümde gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden siyah takımda eleme adayları belli oldu. İlk eleme adayını siyah takımdaki Türk yarışmacılar belirlerken, ikinci eleme adayını ise Yunan yarışmacılar belirledi...

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 42. bölümünde ada konseyi heyecanı yaşandı. Yarışmacılar siyah ve beyaz takıma ayrıldıktan sonra toplanan ilk ada konseyinde siyah takımdan Sude ve Melisa eleme adayları oldular. 

Sude, Survivor Türkiye Yunanistan'da bu hafta ilk eleme adayı oldu. Sude eleme adayı olduktan sonra 7 Nisan 2019 pazar günü konseyde şunları söyledi. “Burada olmaktan hiçbir zaman korkum olmadı. Performansım hakkında çok konuşmak istemiyorum. Burada benden önce olması gereken 2 kişi vardı bana göre Melisa ve Emre... Bu zamana kadar herkesin dilinde performansa göre yazacaz, duygusal olmayacaz dendi. Burada benim yazılmamın nedeni araba kazanmam oldu.”

Melisa ada konseyinde neler dedi?

“Şuan çok garip en yakın arkadaşımla aynı potadayım. Dezavantajla başladım buraya, yaptığım spor bu platforma aykırı bir spor. 2 haftadır iyi performans sergileyebiliyorum. Kendimi yeni geliştiriyorum o yüzden fazla bir şey söyleyemiyorum.”

08/04/2019