Survivor Türkiye Yunanistan ikinci ve üçüncü eleme adayı kim oldu? 17 Mart 2019

Survivor Türkiye Yunanistan yirmi yedinci bölümde gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında ikinci ve üçüncü eleme adayı belli oldu. 

Survivor Türkiye Yunanistan'da bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isimler ikinci ve üçüncü eleme adaylarını belirledi. Erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Yusuf, Bora'nın ismini açıklarken; kızlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Büşra Hakan'ın ismini açıkladı...

Hakan ada konseyinde ne dedi?

"Burada şaşırması gereken bir durum varsa bence benim durumum. Büşra sayısız kez bana Survivor’da dedi ki sen burada herşeyi alt üst ettin. Dedi. Ada hayatına gelecek olursak beraber çok yemek yapıyoruz. Ama neye göre değerlendirdi? Bilmiyorum. En güzel cevabı bence kendisine Türk halkı verecektir."

Bora ada konseyinde neler dedi?

"Yusuf arkadaşım şöyle dedi. Ben duygusal davranmayacağım dedi. Bizlerin gözlerinin içine bakıp bu yalanı söyleyebilen bir insan bu kadar insanın güvenini kırmamış mı oluyor. O yüzden duygusal bir karar bence bu. Söylemi ve eylemi tamamen farklı. Bunu normal karşılıyorum. Şunu söyleyebilirim potada olmaktan hiç bir zaman korkmuyorum. Ben Survivor'ı yüzde yüz yaşamaya geldim buraya."

17/03/2019