Survivor’da kim elendi? 12 Temmuz Survivor 2020 SMS sıralaması! Kim birinci oldu, Survivor 2020'ye kim veda etti?

Survivor’da kim elenecek merak ediliyordu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020’de veda eden isim belli oldu. Survivor son bölümde sezonun son dokunulmazlığı kazanan Cemal Can olmuştu. Başarılı yarışmacı, zor bir mücadele sonunda kazandığı dokunulmazlık ile bu akşam eleme potasında kurtuldu. 12 Temmuz Pazar akşamı Survivor 134. bölümde yüzleşme konseyi toplandı. Yarışmacılar, Survivor’dan elenen yarışmacılar ile yüzleşti. Sonrasında ise Berkan, Barış ve Yasin için canlı yayında halk oylaması yapıldı. Bu üç isim arasında SMS sıralaması sonucunda en az oyu alan Survivor 2020’ye veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi? SMS sıralamasında kim birinci oldu, kim yarışmaya veda etti? Survivor 2020 son üçlüsü kimler oldu?

Ekranların en çok izlenen, en uzun soluklu fenomen yarışması Survivor’da sezonun sonuna gelindi. Dün akşam ekrana gelen canlı yayındaki son bölümde Survivor 2020’nin son parkur oyunu, son dokunulmazlık oyunu oynandı. Günün birincisi olan Cemal Can, Berkan’ı final oyununda yenerek dokunulmazlığı kazandı. Barış, Berkan ve Yasin ise SMS sıralamasına göre Survivor kaderini belirledi.

12 Temmuz Pazar günü Survivor 134. bölümde önce Yüzleşme Konseyi ekrana geldi. Elenen yarışmacılar ile mevcut yarışmacılar arasında yüzleşmenin yaşanacağı konseyde ilginç anlar, gergin anlar ve beklenen yüzleşmeler yaşandı. Devamında ise Barış, Berkan ve Yasin için canlı yayında oylama yapıldı. Oluşan SMS sıralaması sonucunda ise Survivor 2020’ye veda eden isim belli oldu. Survivor'da İstanbul biletini kapan üç yarışmacı kim oldu? Survivor 2020'de kim elendi?

#87914#

SURVIVOR 2020’NİN SON DOKUNULMAZLIĞINI CEMAL CAN KAZANDI!

Survivor 2020’de finale üç gün kala Dominik Cumhuriyeti’nde canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynandı. 10 Temmuz Cuma günü Survivor tarihinde bir ilk olarak canlı yayında gerçekleştirilen oyunu Berkan kazandı. 11 Temmuz Cumartesi akşamı Survivor’da Final Dörtlüsü bir kez daha parkura çıktı. Bu sefer günün birinci Cemal Can oldu. Dokunulmazlığı belirlemek için Berkan ile Cemal Can arasında bir final oyunu oynandı. Sıcak bir havada yapılan oyunda iki yarışmacı da parkura 18’er kez çıkmış oldular. Günün sonunda yarışmacılar nefes nefese kaldılar. Soluksuz olarak izlenen yarışmada kazanan isim Cemal Can oldu. Böylece Survivor 2020’de son parkur oyununu, son dokunulmazlık oyununu Cemal Can kazanmış oldu.

12 TEMMUZ PAZAR SURVİVOR 2020’DE KİM ELENDİ?

Şubat ayında son yılların en iyi başlangıcını yaparak sezon açılışı yapan Survivor 2020’de bu akşam bir kişi yarışmaya veda etti. Survivor 2020’de Final Dörtlüsü; Cemal Can, Berkan, Barış ve Yasin’den oluşuyordu. İki günlük yorucu ve inanılmaz bir efor harcadıkları oyun sonrasında Cemal Can dokunulmazlığı kazandı. Geriye kalan isimler Barış, Berkan ve Yasin için bu akşam bir eleme yapıldı. Yüzleşme konseyi sonrasında canlı yayında bir oylama yapıldı. Oylama sonucu SMS sıralamasına sonucunda rakiplerine göre daha az oy alan Berkan, Survivor'da elendi.

SURVIVOR FİNALİSTLERİ KİM OLDU? FİNAL NASIL OLACAK? BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

 

12/07/2020