5-6 Kasım 18.30'da : Ütopya (Yeni Bölüm)

5-6 Kasım 18.30'da : Ütopya (Yeni Bölüm)

 

Yayın Tarihi : 5 Kasım Çarşamba / 6 Kasım Perşembe 18.30

 

Hafta içi her gün TV8’de ekrana gelen Ütopya’da; daha önce hiç tanımadığınız 15 yarışmacı hayallerindeki yaşamı kurmak için buluştular.

Tüm hayatlarını geride bırakan bu 15 kişi her şeye sıfırdan başladı ve kendi Ütopyasını oluşturmaya çalışıyor.

Ütopya evinde bulunan; Semih, Türkan, Melek, İnci, Tezcan, Tuncay, Arda, Serkan, Altar, Gamze, Tuğçe, Özlem, Çağdaş, Kurretülayn, Murathayallerini gerçekleştirmek için uğraşıyor. Her birinin farklı bir hayali var, ama Ütopya’ da kazançları da, harcamaları da, hayatları da artık ortak. Bir haftayı geride bırakan Ütopya yarışmacıları yeni yaşamları için para kazanmaya çalışıyor. Her yarışmacının farklı bir fikri var. Ama önemli olan bu fikirleri harekete geçirmek. Bir yandan süt sağan diğer yandan da örgü örüp yemek pişirmeye çalışan yarışmacılar para kazanmak için fikirler üretiyor. Ütopya sakinleri arasında anlaşmazlıklarda gün geçtikçe artıyor. Herkes kendi Ütopyasını oluşturmak istiyor ancak fikirler aynı değil...

Fikirlerin farklı ama yaşamların ortak olduğu Ütopya’ da önümüzdeki günlerde yarışmacıların nasıl yaşam alanı oluşturacağı büyük bir merakla bekleniyor. 

Ütopya hafta içi her gün 18.30’da TV8 ekranlarında!!!

Güncelleme: 06/11/2014 15:32:22
`