(30 Eylül - 4 Ekim 2019) Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu!

Seda Sayan ile Yemekteyiz haftanın finalinde, haftanın birincisi bu akşam verilen puanların ardından belli oldu. Büyük rekabetin yaşandığı yarışmada birinci olan kişi 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de 4 Ekim Cuma yani bugün final heyecanı yaşandı. 36 yaşında olan evli ve iki çocuk annesi olan Buket Demirtaş, haftanın son gününde hünerlerini sergilemek için izleyenlerin karşısına çıktı. Kereviz Çorbası, Kıtırlı Mozeralla Patlıcan, Yeşil Salata, Mantar Soslu Bonfile ve Cup Cheesecake'den oluşan menüsüyle oldukça iddialı olduğunu söyledi. Yemekteyiz'de haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk olunuyor. Yarışmacıların yemek yaptığı, sunucu Seda Sayan da yemeğin tadından, masa düzenine kadar her şeyi değerlendirirken, yarışmacıların ağırlamasını puanlıyor ve toplanan oylarla haftanın birincisi belirleniyor.

Bu hafta Yemekteyiz'de haftanın birincisi Seda Sayan ve diğer yarışmacılardan 10 puan, hafta genelinde 22 puan alan Sema Erdal oldu ve 10 bin liralık büyük ödülü kazanmayı başardı.

04/10/2019