4 Aralık 2019 Yemekteyiz ilk gün yarışmacısı Sibel rakiplerinden kaç puan aldı?

Yemekteyiz'in 4 Aralık akşamı yayınlanan bölümünde ev sahibi Sibel Hanım rakiplerinden kaç puan aldı?

Ekranların en sevilen programlarından Seda Sayan ile Yemekteyiz'de yeni haftasında yeni yarışmacılarıyla yeni heyecanları başladı. 2-6 Aralık haftasının üçüncü gün yarışmacısı Sibel hanıma misafir olan rakipleri kaç puan verdi merak ediliyordu. İşte 4 Aralık 2019 Yemekteyiz günün puanlaması...

2-6 ARALIK 2019 YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMLER?

Birinci gün yarışmacısı olan Zümrüt Otu, ev hanımı, 28 yaşında ve Esenyurt'ta yaşıyor

İkinci gün yarışmacısı aslen Kastamonulu olan Esin Ilgaz,19 yaşında ve Üsküdar Üniversite diş protez bölümünde öğrenci. Esin kendisini eğlenceli, sinir bozucu ve gıcık olarak tarif ediyor.

Üçüncü yarışmacısı olan Ayten Ateş, Pendik'te yaşıyor. Sibel Şahin adıyla ses sanatçılığı yapan Ayten hanım tecrübesine ve elinin lezzetine güveniyor. Eleştiriye açık olduğunu ama eleştiri yapanları sevmediğini özellikle belirtti.

Dördüncü gün yarışması olan Mustafa Karakuş, 29 yaşında ve mesleği aşçı. Bu yüzden bu hafta diğer yarışmacıların işinin zor olduğunu söylüyor. Hünerlerini göstereceğine inanan ve ustalığına güvenen Mustafa bey, eleştri yapabilmeleri için bir aşçı ya da gurme olmaları gerektiğini belirtiyor. 

Beşinci gün yarışmacısı Seda Gültekin, ev hanımı, 25 yaşında ve bir yaşında bir kız çocuğu var. Seda hanım, yemeklerine çok güvendiğini ve sözünü hiç esirgemediğini belirtti.

04/12/2019