Ev sahibine "Kaşınıyorsun" dedi, masada tansiyon yükseldi!
Yemekteyiz'de ev sahibi Metehan beyin kendi tatlısı için yaptığı yoruma "Kaşınıyorsun" diyerek yanıt veren Nurşah hanımın bu cevabı yarışmacılar tarafından eleştirildi.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için tanımlama bilgileri kullanılmaktadır.Bu siteye giriş yaparak tanımlama bilgileri kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için