'Hiçbir şekilde tahmin etmedim! Türk takımı beni çok şaşırttı'

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kazanan taraf beyaz takım oldu. Siyah takımda bu mağlubiyet sonrası 2 Yunan yarışmacı eleme adayı olarak belirlendi. Nagihan Karadere, dokunulmazlık oyununu ve elemeye kalan 2 ismi değerlendirdi

İşte Nagihan'ın açıklamaları: 

Beyaz takım çakılır demiştim ama siyah takım bir önceki dokunulmazlık oyununu eliyle hediye etmişti. Bugün bileğinin hakkıyla kazandı, gerçekten tebrik ediyorum. Özellikle Kyriakos, Afroditi ve Okay... Okay, 3'te 2 yaptı. Afroditi 4'te 3 yaptı. Takımı sırtlandılar. Bora hariç diğerleri de takıma birer sayı getirerek oyununu kazandılar. 

"AKIL ALMAYACAK BİR OYUNDU"

Gerçekten akıl almayacak bir oyundu çünkü en baba, en garanti olan isimler Yusuf ve Dalaka hiç sayı getiremedi. Spyros da sayı getiremedi, eğer ki bu 3 isim sıfır çekmeseydi, birer ikişer sayı getirmiş olsaydı. Bu oyunu siyah takım kazanabilirdi ve uzatma oyununa gidebilirdi. Orada kazanma ihtimali olur muydu olmaz mıydı bilmiyorum ama bu üç isim sıfır çekmemiş olsaydı final oyununa gidilirdi.

"BENİ ÇOK ŞAŞIRTTI"

Ben Dimitra'nın isminin çıkacağını hiç tahmin etmedim. Panagiotis ve Spyros'un adı çıkar diye düşünüyordum. Türk takımı beni çok şaşırttı ve Dimitra'nın ismini yazdılar. Demek ki kız fazlalığından dolayı eşitlemek adına yazdılar diye düşünüyorum. 

Güncelleme: 10/06/2019 09:34:58
`