Övgü dolu sözler: Sıra dışı bir durum var burada

Övgü dolu sözler: Sıra dışı bir durum var burada

Survivor Ekstra canlı yayınına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, dün ekranlara gelen Survivor 2020-Acun Medya ekibi arasındaki basketbol maçını ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Survivor 2020 takımından övgü dolu sözlerle bahseden Acun Ilıcalı, bu isimlerle mücadele etmenin kolay olmadığını ifade etti.

İşte Acun Ilıcal'nın açıklamalarından öne çıkanlar

Bir kez daha söylüyorum. Maçın gitmesi önemli mi? Bizim için ciddi maçlar. Kaybedersek ölmeyiz tabii ama kazanma isteğimiz olduğu için de maçlar zevkli geçiyor. Bu işlerin isteksiz olanı çekilmez, izlenmez zaten eziyete dönüşür. 15 dakika dayanamazsın böyle maçlara

"BAŞARIDAKİ SIRLARDAN BİRİ DE..."

Çok ciddi bir uyum var aramızda. Biz bakışarak da anlaşırız. İrem ile birbirimizin enerjisini hiç düşürmedik. Birisi bir hata yaptığında diğeri onu düşürmez. Başarıdaki sırlardan biri de birbirimizi yukarıda tutmak. Başaramayabiliriz aa yapılması gerekeni yapıyoruz. Pas verilmesi gerekiyorsa pas veriyoruz. 

"YASİN İLE BOĞUŞMAK KOLAY DEĞİL!"

Maçın tekrarını seyredin, 2 kere kaçırıyor Yasin'i 2'sin de sayı atıyor Yasin. (Doğu için) Çok yetenekli kardeşim benim, elimde büyüdü sayılır ama maçın stresini kaldıramadı. Çok önemli 2 basketbolcuyla oynadık. Siz Barış'ın attığı topları görüyorsunuz yani 5'te 5 attı bir ara. Yasin katkı sağlıyor bir taraftan. Yasin'le boğuşmak kolay değil. Bin gezdirsin seni adada. Öyle bir tip Yasin. Ben hala şoktayım. Adamlar profesyonel oyuncu, biz de kaset izleyip yayına bağlıyoruz. Sıra dışı bir durum var burada.

Güncelleme: 15/05/2020 09:26:53
`