Çok önemli bir ayrıntıya dikkat çekti: Bugüne kadar yanılmadım

Survivor Ekstra canlı yayınında dikkat çeken yorumlarda bulunan Murat Özarı, beyaz takımın galibiyetinin Seda'nın o günkü formuyla alakalı olduğunu söyledi. Bugune kadar yanılmadığını söyleyen Özarı, 'Seda iyiyse, beyaz takım iyi' ifadelerini kullandı.

İşte Murat Özarı'nın açıklamaları

Yunan kadın yarışmacı olarak Dalaka'yı methettik anlattık, şimdi de Türk kadın yaırşmacıya gelelim. Seda, herhangi bir sorunu var mıydı? Yoktu. Neden sorunu yoktu, çünkü yarışmayı kazanamasalar bile Seda'nın elenme psikoloji yoktu, garantilemişti. Seda, yarış öncesi ben sakatım dedi ve sakat sakat oynadı. Seda bir cengaver gibi savaştı, nitekim de arkadaşlarının gideceğini bilerek kendi canını ortaya atarak arkadaşları için savaştı.

Ben beyaz takımın yenileceğini daha oyun başlar başlamaz anlıyorum. Nereden anlıyorum biliyor musunuz? Seda'dan. Artık ezberledim. Seda hiç moralini bozmadan, yarışlara konsantre olup patır patır almaya başlarsa o takım kazanıyor demektir ama Seda eğer dert yanmaya başlarsa, atışlarla ilgili mazeretlere girerse anla ki beyaz takım kaybedecek kardeşim. Bugüne kadar yanılmadım, istatistikler de bunu gösterir. Seda iyiyse beyaz takım iyi.

Güncelleme: 27/06/2019 10:18:50
`