Dikkat çeken ayrıntı: Katerina Dalaka Türkiye'de SMS'e dahil olsa...

Survivor Ekstra yorumcularından Nagihan Karadere ve Murat Özarı, siyah takım kaptanı Katerina Dalaka'dan övgüyle bahsetti. Karadere bu esnada ilginç bir ayrıntıdan bahsederek, Dalaka'nın Türkiye'de de hatrı sayılır bir oy potansiyelinin olduğunu ifade etti.

Yorumcuların açıklamaları şu şekilde

Murat Özarı: Beyaz takımı toparlayacak birisi var, biri Bora biri Seda. Kaptanlık başka bir şeydir, yıldız oyuncu olmak başka bir şeydir. Seda'da anaçlık var, toparlama var ama kaptanlık başka bir şeydir. Bora'da tecrübe var, klas var ama kaptanlık bir şeydir.

Öbür tarafa baktığın zaman Dalaka'da kaptanlık on numara, Dalaka'da kaptanlık vasfı var. Hem performans var, hem de kaptanlık vasfı da 10'da 10... O yüzden Dalaka'nın o takıma kaptan olarak vermiş oldukları daha fazladır.

Furkan Dede: Bir şey söyleyecğeim. Dalaka eğer Türk SMS'ine dahil olan bir yaırşmacı olsa iyi olan bir yarışmacı olabilirdi. Sıralamasını bilmem ama Yunan yarışmacısı nazarında değerlendirirsek iyi bir oy alırdı.

Nagihan Karadere: Türkiye'de Dalaka destekçileri çok fazla. Yunan hattı alıp, SMS atmak isteyen sevenleri var. Bunu buradan belirtelim. Dalak Türk SMS'ine dahil olsa 3. 4. olur, çok üst sıralarda yer alır.

Güncelleme: 04/06/2019 11:19:57
`