Eleme potasıyla ilgili flaş sözler! "Survivor’ın başından beri vasat... En alt sırada!"

Nagihan Karadere, Survivor'da eleme adayı olan Afroditi ve Ria için dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu ve bu pota hakkında konuştu.

İşte Afroditi'nin değerlendirmeleri:

Tabii ki hoş olmadı, Afroditi ve Ria'yı görmek. Beyaz takım ısrarla yanlış eskilmeye devam ediyor, ısrar ediyolar. Her seferinde doğru eksilmemiz gerekiyor diyorlar. Ama konseye geliyorlar, söylemleriyle eylemleri maalesef bir olmuyor. Bugün de bir örneği. Orada Kyriakos, Nikos varken. Tamam Nikos birkaç oyundur çıkıyor oyun alıyor ama Kyriakos Survivor başından beri sürekli vasat. Listenin en alt sırasında. Afroditi çok iyiydi kartlar yeniden dağıtıldığında. Muhteşem bir performans sergiledi ama şu an görüyoruz ki, eli ayarı, Dalaka ile sürekli oynaması, bayağı bir onun psikolojisini bozdu. Afroditi'ye kızıyorum. Zamanında Okay'a bir haksızlık yapmıştı, şimdi karşılığını görüyor. Bir daha onun bunun oyununa gelmesin, bir gitsin gelsin bakalım.

Ria beklentimin çok üzerinde çıktı. İlk haftalarda kesinlikle elenir diyordum. Kapasitesini çok zorladı. Artık miadını da doldurdu, gitse üzülmem ama Afroditi'ye üzülürüm. En azından bir potadan çıkması gerekir diye düşünüyorum.

Güncelleme: 20/05/2019 11:00:22
`