O pozisyonla ilgili detayı canlı yayında böyle anlattı

Survivor ünlüler ve gönüllüler, Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Heyecan dolu mücadelelerin, nefes kesen oyunların yer aldığı Survivor'da bu hafta herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Survivor ünlüler takımı başta olmak üzere tüm Türkiye'nin sevdiği bir isim olan Ersin Korkut, dizinde yaşadığı bir sakatlık nedeniyle Survivor'dan gitti. Ersin Korkut'un üzücü şekilde Survivor'a vedasına neden olan sakatlık pozisyonu, Survivor Ekstra'da ekrana getirildi. Programın yorumcularından Murat Özarı, Ersin'in sakatlandığı bu pozisyonu derinlemesine inceledi ve bazı detayları paylaştı. 

Murat Özarı'nın Ersin'in sakatlığı pozisyon ile ilgili düşünceleri şu şekilde:

Barış burada topu görüyor, topa doğru koşuyor. Amacı rakip kaleye gidip gol yapmak. Barış'ın hedefi ne? Gol atmak. Önünde de kimse yok. Buradan Ersin inanılmaz bir kademe yapıyor. Türkiye'de bu kademeyi sadece Gökhan Gönül yapar. Burada da Ersin öyle bir kademe yapıyor ki ders niteliğinde. Ersin kendini aşıyor burada. Barış da burada Ersin'in kademe yapacağını tahmin etmiyor. 

Barış Ersin'e filan bakmıyor. Ersin topa dokunduğu anda ayaklara bakıyoruz. Ersin topa dokunuyor mu? Barış o anda gaza basmış mı? Barış'ın ayağı havalanmış ve Barış topa vurmaya odaklanmış. İnanılmaz bir kademe var ve Ersin topa dokunuyor. 

Güncelleme: 14/05/2020 10:55:54
`