Furkan Dede: Bir insanın elinden her iş gelir mi? Tebrik ediyorum

Survivor Ekstra'da Furkan Dede, Survivor Nisa'nın Survivor Cemal Can'ın ellerini boyadığı anları değerlendirdi. Furkan Dede; "Ben tebrik etmek istiyorum. Böyle birşey olabilir mi? Herkesin Survivor'da kendine göre bir meziyeti var Nisa'nın da meziyet bu... Her iş gelir mi bir insanın elinden... Boyama, resim, marangozluk... Maşallah nasıl yetişmişse? Bunu ancak bir film sahnesinde bu kadar detaylı yaparlar. Nisa'yı çok tebrik ediyoruz" dedi.

Survivor Ekstra'da Survivor Ünlüler-Gönüllülerde yaşanan gelişmeler konuşuldu. Furkan Dede, canlı yayında Survivor Nisa'nın Survivor Cemal Can'ın ellerini boyadığı anları değerlendirdi. Nisa'nın Cemal Can'ın ellerini boyadığı anlar herkesi çok şaşırtmıştı. Furkan Dede Survivor Ekstra stüdyosunda Survivor'da yaşanan bu anlara ilişkin görüşlerini paylaştı.

Furkan Dede; "Ben tebrik etmek istiyorum. Böyle bir şey olabilir mi? Herkesin Survivor'da kendine göre bir meziyeti var Nisa'nın da meziyet bu... Her iş gelir mi bir insanın elinden... Boyama, resim, marangozluk... Maşallah nasıl yetişmişse? Bunu ancak bir film sahnesinde bu kadar detaylı yaparlar. Nisa'yı çok tebrik ediyoruz" dedi.

Güncelleme: 24/05/2020 11:03:06
`