"Geçmişteki o ayrıntıya dikkat çekti! Gün gelir..."

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, geçmişteki bir ayrıntıya dikkat çekerek önemli bir hatırlatmada bulundu. Bir süreliğine Dominik'e giden yarışmacılardan Adem, Emre ile çıktığı oyundan mağlup şekilde ayrıldı.

Semih Öztürk, Emre'in önceki katıldığı Survivor'dan 1 hafta içinde elenmesinde rolü olanların ise Dominik'e giden bu yarışmacılar olduğu belirterek, 'Senin orada 1 hafta tutmadığın yarışmacı, gün gelir seni yener' ifadelerini kullandı.

Semih'in açıklamaları şu şekilde:

Yenilgiyi sevmeyen bir adam. Dün de söyledim bir unvanı var All star şampiyonu ve önceki senenin de finalisti. İki seneye damgasını vurdu. Geçen sene all star senesinde bu Adem'in içinde bulunduğu ekip, Emre'yi daha 1 hafta olmadan paket etmedi mi? Elediler hemen, paket servis. Çocuk 1 hafta kalamadı orada. Şimdi mukadderat böyle bir şey işte. Senin orada 1 hafta tutmadığın yarışmacı gün geliyor burada yeniyor. Olabilir öyle şeyler, bu Adem'in eksikliği değil ama hayatta düşmez kalkmaz bir Allah. 

Emre'ye de bir şey söylemek istiyorum şimdi. 'Ben Survivor'da yaşarım, burası benim hayatım' diyor ya kameraları çekelim orada 1 gün durmaz, bana kimse hikaye anlatmasın. Emre çok saf ve temiz kalpli olduğu için bu söylemlerin önemi yok. Söylemek için söylüyor, laf olsun diye söylüyor. Gerçekte bu değil ama, bunların şov kokan hareketler olduğunu bilmemiz gerekiyor. 

Güncelleme: 27/05/2019 10:44:34
`