Mert Öcal'a eleştiri: Yunus Emre bunu hak ediyor mu!

Survivor MasterChef oyununda yarışmacılar yemek becerilerini göstermek için ter döktü. Kazanan takımın, pişirdikleri yemeği yiyececeği oyunda ünlüler takımının koçu Şef Somer Sivrioğlu, gönüllüler takımının koçu ise Şef Mehmet Yalçınkaya oldu. İki takımın kaptanları ise Mert Öcal ve Yasin Obuz seçildi. Survivor Ekstra'da Mert Öcal'a oyundaki davranışları nedeniyle Semih Öztürk'ten eleştiri vardı

Survivor MasterChef oyununda ünlüler takımından Yunus Emre'ye tatlı yapma görevi verildi. Tatlı konusunda zorlanan Yunus Emre'ye, takımın kaptanı Mert Öcal tarafından sert ifadeler kullanıldı. Survivor Ekstra yorumcuları, takım kaptanı Mert Öcal'ın Yunus Emre'ye karşı tutumunu masaya yatırdı.

Semih Öztürk'ün Mert Öcal ile ilgili sözler şu şekilde:

Hiç hoş değidi. Yunus Emre'nin çektiği nedir? Mert'in tarzı bu. Mert başarısızlığa tahammül edemiyor. Çok hırslı, bazı noktalarda kendini iyi ifade edemiyor. Yunus Emre bunu hak ediyor mu? Görev paylaşımı yapmışlar. O çocuk, doğru veya yanlış. Bırakın yapsın. 'Ver şunu' bu nasıl bir tavır?

SURVIVOR MASTERCHEF OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor MasterChef oyununu kim kazandı? Bu sorunun cevabı, Survivor son bölümünü izleyen yarışmacıları bir hayli şaşırttı. Acun Medya jürisi, yarışmacıların yemeklerine eşit puanı vererek, bir kazananın olmadığını dile getirdi. Oyun öncesi Acun Ilıcalı, yarışıı kazanan takımın, pişirdikleri yemekleri yiyeceğini açıklamıştı. Ancak kazanan çıkmayınca pişirilen yemekler, Survivor yarışmacılarına pay edildi ve 2 takım da yemeklerden faydalanabildi. 
 

Güncelleme: 30/04/2020 11:27:42
`