Murat Özarı canlı yayında yorumladı: Sen gidip adama benim de vurasım geliyor dersen...

Murat Özarı, Survivor Ekstra stüdyosunda Survivor Ardahan ve Survivor Yunus Emre arasında yaşanan gerilimi eleştirdi. Murat Özarı; Survivor Ardahan için; "Sen her seferinde gelip mikrofona vuramazsın" diyerek tepkisini gösterdi. Özarı Yunus Emre için ise "Sen gidip adama benim de vurasım geliyor" dersen bu sefer Ardahan'da delirir" cümlelerini kurdu.

Murat Özarı, Survivor Ekstra stüdyosunda dokunulmazlık oyunununda yaşananları değerlendirdi. Dokunulmazlık oyunu sırasında Yunus Emre ve Ardahan arasında yaşanan gerginliği eleştiren Murat Özarı; Ardahan'ın mikrofona vurmasına tepki gösterdi. Özarı; "Mikrofona vurmak nedir ya?, Acun'da zaten söyledi neden vuruyorsun kardeşim diye... Sen her seferinde gelip mikrofona vuramazsın." cümlelerini kullandı.

Murat Özarı, Survivor Yunus Emre'nin tavrına ilişkin ise; Bir şeylere vurasın geliyorsa git tahtaya vur, git kafanı duvara vur. Ne oldu da millete vurmak istiyorsun. Sen adama benim de vurasım geliyor dersen, Ardahan'da bir anda delirir. Olay iyice gerildi. İkisi birbirinin üzerine yürüyor." ifadelerini kullandı. İşte Murat Özarı'nın Survivor Ekstra canlı yayınında dikkatleri çeken o yorumu.

Güncelleme: 24/05/2020 10:34:14
`