Murat Özarı: O yine duygulandı, yine ağladı ve yine muhteşem konuştu

Survivor Ekstra'da Murat Özarı Cemal Can hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı. Cemal Can'ın dokunulmazlıktaki performansını değerlendiren Özarı, övgü dolu ifadeler kullandı.

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerin finaline çok az bir zaman kaldı. Dün gece yine nefeslerin tutulduğu anlar ekranlara yansıdı. Dokunulmazlık oyununu Survivor Cemal Can kazandı. Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı yaşananları değerlendirdi.

Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı, "Öncelikle 4 yarışmacıyı da yğrekten alkışlıyorum. İnsan üstü performanslar gösterdiler canlı yayında... İnanılmaz şeyler yaptılar. Bitmediler, tükenmediler. Gerçekten bu gece Survivor'un hakkını buralara kadar nasıl geldiklerinin hakkını verdiler." dedi.

Özarı ayrıca ama birisi vardı diyerek başlayarak şu sözleri söyledi, " Birisi vardı ki o da Cemal Can. O yine duygulandı, yine ağladı ve yine sonda muhteşem konuştu. Bir adama her şey bu kadar yakışır mı? Adamın ağlaması bile güzel. Dört dörtlük bir adam. Ben bu adamı alkışlıyorum. Adam coştukça coştu. Bu gece de neler yaptı." dedi.

Güncelleme: 12/07/2020 09:23:38
`