Murat Özarı Survivor Ekstra'da yorumladı: Cemal Can'ı bir kez daha ellerim acıyana kadar alkışlıyorum

Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı, Survivor'un 130. bölümünde yaşananları değerlendirdi. Cemal Can hakkında önemli değerlendirmeler yapan Özarı, "Cemal Can kaptan bugüne kadar yapmış olduğu icraatlarda benim gönlümde taht kurmuştu. Bu gece gönlümü bir kez daha fethetti. Cemal Can'ı bir kez daha ellerim acıyana kadar, ellerim nasır tutana kadar alkışlamak istiyorum. Bu alkışları sonuna kadar hak etti" dedi. 

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerde yine nefes kesen bir Dokunulmazlık Oyunu yaşandı. Barış oyuna devam edemeyince Dokunulmazlığın sahibi otomatik olarak Cemal Can'ın oldu. Dokunulmazlığı kazanan Cemal Can'da eleme adayı olarak Elif'in adını verdi. Yaşanan gelişmeleri Murat Özarı, Survivor Ekstra stüsyosunda yorumladı.

Murat Özarı, "Cemal Can kaptan bugüne kadar yapmış olduğu icraatlarda benim gönlümde taht kurmuştu. Bu gece gönlümü bir kez daha fethetti. Cemal Can'ı bir kez daha ellerim acıyana kadar, ellerim nasır tutana kadar alkışlamak istiyorum. Bu alkışları sonuna kadar hak etti" dedi. 

Özarı Cemal Can için ayrıca "O bize bu gece adamlık dersi verdi. Gerçekten Survivor'a gelmiş geçmiş yarışmacılar içerisinde etik davranan yaptığı her hareketle örnek olan bir yarışmacı. Cemal Can'da öyle bir hava var ki meteoroloji bile baş edemez senle... Sen gerçekten havanla büyüledin herkesi" ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 09/07/2020 09:17:32
`