Murat Özarı takımları değerlendirdi

Survivor Ekstra canlı yayınında haftanın yeni takımlarını değerlendiren Murat Özarı, mavi takıma ayrı parantez açtı. Yeni favorisinin mavi takım olduğunu söyleyen Özarı, Cemal Can, Sercan ve Yasin için de ilginç bir benzetmede bulundu.

İşte Murat Özarı'nın takımlar hakkındaki yorumları:

Ben baktığım zaman burada Cemal Can son günlerin en formda isimlerinden biri değil mi? Tüm kaptanlıkları topluyor. Demek ki Cemal Can çok güçlü bir isim değil mi? Sercan'ı da yanına koyunca tahinle pekmez olur, ekmekli kadayıf olur. Cemal Can ile Sercan'ın birleşmesi inanılmaz bir şey. İkisini yan yana getirmek çok zor bir şey. Yasin tam bir joker, hangi takıma koyarsan gaz verirsen, geldiği takımı doldurabiliyor, faydalı oluyor. Cemal Can ile Sercan ikilisin ekmekle kadayıf derken, Yasin'e de kaymak diyelim. 

Kırmızı takım 3'lüsü Cemal Can ve Sercan 2'lisini geeçemez. Berkan ile Elif iyi başlayamadılar. Barış çıktı ama Barış tek başına bunlarla baş edemez. Elif ile Berkan'ın da destek olması lazım. Destek olurlarsa bu takım da güçlü takım. Bundan sonraki yarışmalarda benim favorim mavi takımdır. Kırmızı takımda mükemmel bir performans koyan Barış'a Berkan ile Elif'in de destek olması lazım. 

Güncelleme: 03/07/2020 10:04:39
`