Nagihan'dan Seda'ya ağır eleştiri: Korkaklığını bir kez daha göstermiş oldu

Survivor'da beyaz takım uzun bir aradan sonra siyah takıma karşı galip gelerek ödül oyun oyunu kazanmayı başardı. Survivor Ekstra yorumcusu Nagihan Karadere, beyaz takımın bu galibiyetini değerlendirdi. Seda'nın oyuna girmeyişini eleştiren Nagihan, onu korkmakla suçladı.

Nagihan Karadere özetle şunları söyledi: 

Herkes üzerine düşen görevi yerine getirdi Büşra hariç. Güzel bir oyun oldu, beklemiyordum açıkçası. Hikmet de yoktu, Seda girmedi oyuna. 

Dalaka 3'te 3 yaptığı için Seda oyun dışı kalmak istiyor. Oyundan kaçıyor. Sen oynamıyorsun, Afroditi'ye atıyorsun, Afroditi de yeniliyor. Belki oyuna girsen bir şeyler yaparsın. İyi olmadığın bir oyunda da oyun dışı kalman ne kadar doğru? Bence tamamlaması lazım, korkmadan yarışması lazım. Seda benim için sınıfta kaldı, bunu görmek istemezdim. Sınıfta kaldı!

Ben Seda'yı performans olarak iyi buluyorum. Son dönemlerde elinin ayarı çok iyi. Hız olarak zaten muazzam. Birazcık hırsını göster, birazcık cesaretini göster. İlla ki en iyi olduğun oyunlarda ben çıkayım deme, kötü olduğun oyunlarda da çık, biz seni alkışlayalım. Ben oyundan kaçmasından dolayı, korkaklığını diyeyim parantez içinde bize bir kez daha göstermiş oldu. Herkes zayıfla oynar, önemli olan güçlüyle, 3'te 3 atanla oynamak.

Güncelleme: 21/05/2019 11:18:05
`