19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Nagihan Karadere: Saniye saniye izledim. Düşer düşmez dizinde...

Survivor'da Yusuf ile çıktığı parkurda herkesi derin üzüntüye boğan bir sakatlık yaşayan Hikmet'in durumuyla ilgili Acun Ilıcalı bir açıklama yaparak, Hikmet'in ayağında bir kırık olmadığı ve durumunun 2-3 gün içerisinde belli olacağını belirtti.

Survivor Ekstra'da konuşan Nagihan Karadere Hikmet'in sakatlığıyla ilgili çarpıcı detaylar paylaştı.

Nagihan'ın Hikmet'in durumuyla ilgili değerlendirmeleri şu şekilde:

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Ailesine buradan geçmiş olsun diyorum. İzleyince tüylerimiz diken diken oluyor. Annesini izlerken düşünemiyorum. Hala ben normale dönemedim. Sabaha kadar o sahne gözümün önünde canlandı. Sabahı sabah ettim. Eminim herkes üzülüyordur ama bir hayvanın başına gelse bile üzülüyoruz. Rekabettir, düşmanlıktı. Bunların hepsi fasa fiso. İnsan olanın vicdanı vardır. 

Yusuf'u gerçekten takdir ediyorum. Geçmişte sakatlık yaşamış 2 yıl hastanede kalmış 6 defa ameliyat olmuş. Hepimiz herkes büyük sakatlıklar yaşadık. Ne demek olduğunu çok iyi bilenlerdeniz. 

"72 SAAT GEÇMESİ LAZIM. ÖDEMİ OLDUĞU İÇİN..."

Şuna çok sevindim; Acun beyin açıklamasına, kırık yok. Ama kırık yok demek, bağlar kopmuş olabilir. Bağların koptuğunu hemen söylemeleri de hemen yanlış. 3 gün geçmesi lazım. 72 saat geçmesi lazım. Ödemi olduğu için, kopma olup olmadığı için görmek lazım. MR o dakikada çekilse de doğru sonuç görülemiyor. Sakatlığın ne olduğu anlaşılamaz. 

İnşallah diz dönmesidir, inşallah ciddi bir sakatlık yoktur. Ben tekrar tekrar izledim. Sürekli izliyorum. Saniye saniye izledim. Düşer düşmez dizinde bir çıkıntılık var. Oraya baktım, yumruk gibi bir şey. Ya diz ya da kemik çıkıyor. İnşallah, diz çıkmasıdır. Tekrar yerine oturabilir. Birkaç hafta sonra inşallah sahalara dönebilir. Çok cüsseli bir arkadaşımız olduğu için 100 kilo bildiğim kadarıyla. 100 kilo bir adam yokuş aşağı düşüyosun, o kilo 2 katı 3 katı oluyor. 

Güncelleme: 20/05/2019 10:05:10
`