'Finale gitmek istiyorsa bu takıntısından kurtulması lazım'

Survivor gönüllüler takımından Yunus Emre'nin ünlüler takımına geçeceği açıklanmıştı. Survivor son bölümünde Yunus Emre, gönüllüler takımındaki arkadaşlarıyla vedalaşıp ünlülere dahil oldu. Yasin, Yunus Emre'ye Keşke sen değil de başkası gitseydi' ifadelerini kullandı. 

Yasin'in bu anlarda ima ettiği ismin Barış olduğunu söyleyen Survivor Ekstra yorumcuları, Yasin'in sözlerini ve Survivor hayatını canlı yayında masaya yatırdı. 

SEMA AYDEMİR'İN YASİN YORUMU

Yasin bence ilk gündne beri Barış'ı rakip görüyor. Yasin çünkü kendince popüler ve gücünün farkında olan birisi. Bu kadar emek verince beklentisi olmak birinci olmaktı. Bu söylediği hakaretleri de kabul etmiyorum. Sadece tepkisizliğe fazla tepki gösterdiğini düşünüyorum. Bu sezonun en damga vuran yarışmacılarından birisidir. Bir an evvel Barış takıntısından kurtulması gerekiyor eğer finalde oturmak istiyorsa. 

Survivor'da bu hafta neler yaşandı?

Survivor'ın 15 Nisan 2020 tarihli son bölümünde yeni bir ayak tenisi mücadelesi vardı. Acun Ilıcalı daha önce 2 kez kazandığı ayak tenisi maçlarında bu kez ufak bir değişikliğe giderek Ersin Korkut'u kendi takımına aldı. Üçe üç oynanan maçta kazanan son sete kadar belli değildi. Büyük heyecanın yaşandığı ayak tenisi mücadelesinde kazanan bakın hangi taraf oldu.

Survivor'da bir ayak tenisi karşılaşması daha geride kaldı. Daha önce iki kez oynanan ayak tenisi mücadelelerinde kazanan taraf, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ikisli olmuştu.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Sercan Yıldırım ile yeni bir iddiaya girdiklerini ve bu kez Ersin'i kendi takımına alarak 3'e 3 ayak tenisi maçı yapacaklarını söylemişti.

SURVIVOR AYAK TENİSİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 15 Nisan 2020 tarihli yeni bölümünde Sercan Yıldırım, Yasin Obuz, Ardahan üçlüsü Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Heyecanın bir an olsun düşmediği ve jeneriklik hareketlere sahne olan ayak tenisi karşılaşmasını kazanan taraf 3-2'lik skorlarla Sercan Yıldırım'ın takımı oldu.

SURVIVOR AYAK TENİSİ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da yeni bir ayak tenisi mücadelesi vardı. Sercan, Yasin, Ardahan üçlüsüyle Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı, mücadele öncesi kısa bir açıklamada bulunurken, kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılara da ödül olarak pilav üstü kavurma, salat ve içecek verileceğini ifade etti.

Acun Ilıcalı maç öncesi, 'Uzun zamandır takip ediyordum. Gözüm üzerindeydi. Ersin'in yeteneklerini fark ettim, takımımıza davet ettim. Öyle bir Sercan'a pas attım ki, o pası gol pası zannetti Sercan ama Sercan ofsayttayken attım fark etmedi.' açıklamasında bulundu. 

 

Güncelleme: 16/04/2020 10:34:34
`