Sema Aydemir'den Survivor Ekstra'da Cemal Can yorumu!

Sema Aydemir Survivor Ekstra stüdyosunda Cemal Can ve Evrim'in karşılıklı ağlamasını ve yaşanan bu olaydan sonra Cemal Can'ın söylediklerini değerlendirerek yorumlarda bulundu. İşte Sema Aydemir'in dikkat çeken açıklamaları...

Survivor Ekstra stüdyosu canlı yayınında Survivor'da yaşanan gelişmeler masaya yatırıldı. Survivor'a damga vuran anlardan biri olan Survivor Cemal Can ve Survivor Evrim'in karşılıklı ağlaması Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir tarafından değerlendirildi.

Sema Aydemir; "Cemal Can aynı sistemi sen oyunda Sercan'a yap. Çünkü Cemal Can şöyle söyledi "Kaptanlar çıksın, hadi bakalım" Cemal Can çıktı... Atıyorum ünlüler kaybederse Cemal Can Sercan'a "Hadi bakalım Sercan sen de benim yaptığımı yap" derse kral olur, efsane olur" cümlelerini kullandı.

Sema Aydemir ayrıca "Cemal Can şöyle düşünüp bizim potayı Sercan belirledi. Ben de şunu bir gazlayıp kendini bakalım potaya koyabilecek mi deyip Sercan'a bu gazı verse o zaman derim ki Helal olsun Cemal Can senin potanı onlar yaptı ama sen de onların potasını yaptın derim" dedi.

Güncelleme: 07/06/2020 11:37:02
`