Sema Aydemir: Elif elinden geleni yapıyor ama olmuyor

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir, eleme adayı olarak Cemal Can'ın ismini söylediği Elif hakkında tespitlerini paylaştı. Aydemir, "Elif için şunu söyleyeyim tabiki birileri yazılacak. Ama şu konuda eleştiremiyorum ben Elif elinden geleni yapıyor ama olmuyor "ben atamıyorum" diyor. " ifadelerini kullandı.

Sema Aydemir, dokunulmazlığa sahip olduktan sonra Cemal Can'ın eleme adayı olarak Elif'in adını vermesini değerlendirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aydemir, Elif'i diğerlerinden ekstra eleştirmediğini söyleyerek şu cümleleri kullandı.

Sema Aydemir, "Cemal Can'ı tebrik ediyorum performansı çok iyi. Elif için şunu söyleyeyim tabiki birileri yazılacak. Ama şu konuda eleştiremiyorum ben Elif elinden geleni yapıyor ama olmuyor "ben atamıyorum" diyor. Bu elinde olan birşey değil. Elif'i diğerlerinden ekstra eleştiremiyorum. Sercan ve Cemal Can dışında diğerleri de alamadı. Oylama olarak bakarsak Elif diğerlerine göre daha riskli olabilir. Belki ilk defa finalde 4'lü de bir kadın yarışmacı olmadan da kalabilirler bu sene. Elif kazanmaktan başka çaresi olmadığı günlerde şuan" dedi.

Güncelleme: 09/07/2020 10:26:17
`