Sema Aydemir, Sercan'ın performansıyla hatırlanacak bir isim olduğunu söyledi

Sema Aydemir, bu hafta Survivor'dan elenen Sercan Yıldırım için "Performansıyla hatırlanacak bir isim. 5 aylık bir yol düşünürsek Ağustos böceği misali yazın ektiklerini kışın yiyorsun dolayısıyla Sercan'ın herkes kadar olduğunu düşünüyorum. Herkes kadar oy aldı ama zaten 6 kişi kaldılar. Herkesin hayran olduğu biri var bu aşamada değişecek birşey yoktu." dedi.

Survivor 2020'de finale doğru heyecan artıyor. Yine nefes kesen bir ada konseyinin yaşandığı bu haftada adaya veda eden isim Sercan Yıldırım oldu. Survivor Ekstra yorumcularından Sema Aydemir, Sercan'ın elenmesiyle ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Sercan'ın tarihteki en iyi isimlerden biri olduğunu söyleyen Aydemir, "Çok geçmiş olsun. Tarihteki en iyi isimlerden birisi... Performansıyla hatırlanacak bir isim. 5 aylık bir yol düşünürsek Ağustos böceği misali yazın ektiklerini kışın yiyorsun dolayısıyla Sercan'ın herkes kadar olduğunu düşünüyorum. Herkes kadar oy aldı ama zaten 6 kişi kaldılar. Herkesin hayran olduğu biri var bu aşamada değişecek birşey yoktu." dedi.

Öte yandan Sema Aydemir, "Bu yolun sonunda baktıkları zaman Sercan'ın 3-4 ayı ve diğerlerinin 3-4 ayını koydukları zaman bir oran çıktı ortaya çünkü tam oylama haftasında Sercan'ın istenmeyen olayları gündemdeydi. Keşke Sercan 1 oylama daha görebilseydi" cümlelerini de kullandı.

Güncelleme: 08/07/2020 10:47:58
`