'Ben burada çıldırdım sana bağırdılar diye'

Survivor son bölümünde Evrim ile Barış arasında şaka yüzünden başlayan tartışma tansiyonun yükselmesine neden oldu. Survivor Ekstra yorumcularından Sema Aydemir, olaya farklı bir pencereden bakarak ilginç değerlendirmelerde bulundu. 

Sema Aydemir'in açıklamaları şu şekilde: 

Gergin olduğunu ben de hissedebiliyorum. Belki içinde bulunduğu rekabetten, belki açlıktan. Her şeyden olabilir ama gergin. Aslında bakarsanız herkes gergin. Burada tabii ki Barış bağırmamalıydı. Sesini yükseltmemeli. Hele ki bu sezon kadına bağırma diye uyarıların olduğunu, çok göz önünde bulundurulan bir durum var. O yüzden yapmamalıydı. Barış'a bu hiç olmadı. Evrim'in şyöle bir lafı var: 'Burada kimse bana sesini yükseltemez'

Evrimcim, ben burada çıldırdım sana bağırdılar diye. Muhtemelen seni sevenler ve ailen de çıldırdı. Sen dedin ki, 'aramızda olan bir şey. Yasin kötü biri değil.' Biz de biliyoruz Yasin'in kötü olmadığını. Biz insanların bunu izlemesini istemediğimiz için konuşuyoruz zaten. 

Bunu söyledin. Yasin sana defalarca bağırdı. Sen olayı yumuşattın. Bu adam da sana bir kere bağırdı. Madem sen böyleydin ki, bence böyle ol. 'Bana kimse sesini yükseltemez' de. Yasin'e de böyle demeliydi. O zaman Yasin'e neden bunu yaptın. Bu kadar yapmıyorsan, Barış'a neden böyle cevap verdin.

Barış'ın hatasını söyleyeyim. Demek ki o kadar samimi değiller. Demek ki o şakayı yapmaması gerekiyor. Evrim bunu kabul etmedi çünkü. Bu şakayı yaptığı için olay alevlendi. Barış belki de uzak olunca daha iyi oluyor, diyaloğa girmediği için daha iyi oluyor. Bu şakayı Evrim, istemediği için olay çıktı. Ben olsam kendime uzak insanlara şaka yapmam ben. 

Güncelleme: 15/05/2020 11:23:00
`