Sema Aydemir ve Murat Özarı'dan iki farklı 'Berkan-Yunus' yorumu

Survivor Ekstra yorumcularından Sema Aydemir ve Murat Özarı, kırmızı takım yarışmacıları Berkan ve Yunus Emre arasındaki diyaloğu değerlendirdi. Önceki günlerde tartışma yaşayan bu ikilinin, son bölümdeki uyumu için iki yorumcu bakın neler söyledi?

İşte Survivor Ekstra yorumcularının yorumları:


Sema Aydemir: Rekabetin ayarını kaçırdılar. Aralarında nefret gibi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Berkan zaten her yere ayak uyduruyor. 11 tane okul değiştirdim diyor. Yunus Emre'yi de biliyoruz. Hemen ısındı, hemen mesaj yaptı. Hiçbir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Aksine çok samimi olurlar. Çünkü ikisi de çok komikler. Ben kavga edeceklerini düşünmüyorum. Sercan'ın böyle daha durağan, sakinleştire, yoluna bakan bir Sercan olarak görüyorum. 

Murat Özarı: Bana çok yapmacık geliyor bu dörtlünün kankalığı. Şu an bana inanılmaz yapmacık geliyor. Sercan ile Barış arasında geçenleri konuşsak tarih yazarız. Berkan ile Yunus Emre arasında geçenleri yazsak yine tarih yazarız. Kaç gün geçti abi? Ben biriyle kavga edip, ağzımdan bu kadar kötü söz çıktıktan sonra bu kadar iç içe olamam.
 

Güncelleme: 05/06/2020 10:05:25
`