Semih Öztürk canlı yayında noktayı koydu: Berkan hiç olayları yatıştırıcı tavırlar içerisinde değil

Survivor Ekstra canlı yayınında Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, Ardahan ve Berkan arasında yaşanan gerilim hakkında "Berkan adamları tahrik ediyor, tahrik ise tahrik bu işte... Karşında kaybetmiş bir takım var belkide potaya gidecekler. Dokunulmazlığı kaybeden bir takıma böyle davranamazsın. Bu yüzden hatalı olan taraf Berkan'dır" ifadelerini kullandı.

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, Survivor Ardahan ve Survivor Berkan arasında yaşanan gerilim hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 

Semih Öztürk; "Birine eşek benzetemesi yapmak ağır bir ifadedir. Rahatsız edicidir. Fakat Survivor Berkan olayı buralara getiriyor. Berkan'ın devamlı tavrı birilerinin üstüne yürümek. "Susturabiliyorsan sustur" da tahrik edici bir laf. Berkan hiç olayları yatıştırıcı tavırlar içerisinde değil. Hep yüksek!" cümlelerini kullandı.

Survivor Ardahan'ın sözlediklerinin de yanlış olduğunu söylene Semih Öztürk, "Berkan adamları tahrik ediyor, tahrikse tahrik bu işte" Karşında kaybetmiş bir takım var belkide potaya gidecekler. Dokunulmazlığı kaybeden bir takıma böyle davranamazsın. Bu yüzden hatalı olan taraf Berkan'dır" 

Güncelleme: 14/06/2020 11:58:16
`