Semih Öztürk elenen isimle ilgili bakın neler söyledi?

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, adaya veda eden Merve Aydın'la ilgili konuştu. Öztürk, Merve'nin dün neden elendiğini, Aleyna Çalışkan'ın ise neden adada kaldığını yorumladı.

İşte Öztürk'ün açıklamaları:

*Yine Poyraz kazandı. Merve daha önce yazılsaydı elenebilirdi. SMS'leri kuvvetli değildi. Neden yazılmadı? Çoktan yazılmalıydı. 

*İsmail de takımın en iyisiyken potaya girdi. Merve de şampiyonluğa oynayan biriydi. Bu yarışmacıyı başka yerlerde görmeliydik. Potalara girip çıkmalı, potaya girince nasıl reaksiyon veriyor bunları görmeliydik. Bir kere girdi, takımıyla düşman oldu. 

*İsmail-Batuhan gibi, 10 hafta önce girseydi bu bağlar çoktan kopacaktı. Gidelim sizle Survivor'a beni potaya yazmayın sonuna kadar, sizle aram bozulursa dünyanın en kötü insanıyım. En bozulmadım diyen yarışmacı ismini potada görünce bozuluyor. 

*Merve zamanında potaya yazılsaydı, eteğindeki taşları döküp kendine destekçi bulabilirdi. Merve'nin bir hikayesi yoktu. Merve neden elendi? Aleyna Çalışkan neden adada kaldı? Bunları konuşuyoruz. 

*Merve'yi zamanında potaya yazsalardı iyilik yapmış olacaklardı daha önce. 

Güncelleme: 26/05/2021 09:55:11
`